GENETIC RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GENETIC RPG

Wciel się w podstać człowieka i żyj niczym wilk. Walcz, poluj ... broń bliskich! Bo z życia trzeba korzystać...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Zaciszne Leśne Miejsce

Go down 
+3
Nicolas
Dayo
Jasoma
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Nicolas
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Nicolas


Male Liczba postów : 245
Registration date : 24/08/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue10/100Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimePią Paź 02, 2009 7:28 pm

- hej nie przytulaj się tak do mnie bo się podniecę - powiedział odgarniając dayo od siebie jedną ręką a drugom w górze trzymając sake - baka chyba nie sądzisz że ci to oddam
Powrót do góry Go down
Dayo
Wędrowiec



Female Liczba postów : 626
Age : 27
Skąd : Tak jakby Japonia.
Registration date : 05/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 2P|11A|16U|8C|105Ż|217M|145*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue90/200Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/200)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimePią Paź 02, 2009 7:33 pm

Parsknęła opętańczym śmiechem.
- Dawaj to, podzielimy się! - pisnęła przez śmiech, po czym w końcu wyrwała mu butelkę. Przytuliła się do niej.
Normalnie to nie wyglądało...
- Dobra. No to... trzeba by skombinować skądś jakieś kubki jednorazowe. - wyszczerzyła się, po czym - nadal trzymając sake przy sobie - zaczęła grzebać w torebce. W końcu znalazła *Ciekawe tylko, skąd je miała...*. Rozlała po równo. A że ręka jej się trzęsła trochę wylądowało na ziemi.
Powrót do góry Go down
Nicolas
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Nicolas


Male Liczba postów : 245
Registration date : 24/08/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue10/100Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimePią Paź 02, 2009 7:38 pm

- weś weś dobra zal mi cie żeby takie sake rozlać - po prostu brak mu słów - widać że źle znosisz alkohol
Powrót do góry Go down
Dayo
Wędrowiec



Female Liczba postów : 626
Age : 27
Skąd : Tak jakby Japonia.
Registration date : 05/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 2P|11A|16U|8C|105Ż|217M|145*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue90/200Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/200)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimePią Paź 02, 2009 7:47 pm

Udała, że się focha.
- No wiesz, żeby zabrać dziewczynie alkohol i się nie podzielić... - wytknęła mu język, kręcąc głową z udawaną dezaprobatą.
- Nie, to nie. Reszta w butelce moja - wyszczerzyła się, po czym wypiła sake duszkiem.
Chwilę patrzyła się tępo w ścianę, by odsunąć butelkę. Trochę tam jeszcze tego zostało. Wymamrotała coś niewyraźnie pod nosem.
Dawno nie piła...
Powrót do góry Go down
Aki
Wędrowiec
Aki


Male Liczba postów : 17
Skąd : Japonia.
Registration date : 03/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimePon Paź 05, 2009 4:24 pm

Przyszedł jako brązowy wilk z dziwnym naszyjnikiem na szyi wyglądem przypominającym fiolkę z jakimś zielonym płynem. Obrócił się do tyłu spoglądając na wejście z tyłu:
- Cześć, jestem Aki... - powiedział po namyśle patrząc na tą dwójkę. - A wy? - spytał szybko.
Wskoczył na skałkę, po czym wyskoczył w powietrze przemieniając się w człowieka i lekko wylądował na nogach:
- A tak a propos to coś dziwnego mnie goniło, może wiecie co to? Wyglądem było jak małpa...
Powrót do góry Go down
Dayo
Wędrowiec



Female Liczba postów : 626
Age : 27
Skąd : Tak jakby Japonia.
Registration date : 05/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 2P|11A|16U|8C|105Ż|217M|145*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue90/200Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/200)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimePon Paź 05, 2009 6:47 pm

Już nieco podchmielona zerknęła na wilka, później chłopaka. Aki. Przez chwilę to imię kłębiło się jej po łbie. Jakby już je gdzieś słyszała. No i ten koleś dziwnie znajomo wygląda.
Ale to mogą też być skutki sake.
Przeciągnęła się, aż usłyszała ciche strzyknięcie kości. Krzywy uśmieszek wpełzł na jej twarz.
- Oha... ohayo! - powiedziała, nieco niewyraźnie.
- Dayo sem. A ta mał... małpa to... to nie wiem.
Powrót do góry Go down
Kanime
Łowca
Kanime


Liczba postów : 20
Registration date : 03/10/2009

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimePon Paź 05, 2009 9:34 pm

Pod postacią wilka, wbiegła do jaskini i wpadła na Aki'ego.
-Szia, sajnálat, sajnálat. Nem akartam, tényleg, de valahogy kijött azt. Tényleg, sajnálat.-zaczęła się tłumaczyć w innym języku i dopiero po chwili otrząsnęła się, zauważając że jest w gronie ludzi. Podkuliła ogon i zmierzyła ich czerwonymi oczyma. Jak jej coś zrobią? Jak ją zabiją? Serce zaczęło jej szybciej bić gdy nachodziły ją tego typu myśli. A może są to Ci ''inni'' i zrozumieją ją? Oby...
Powrót do góry Go down
Aki
Wędrowiec
Aki


Male Liczba postów : 17
Skąd : Japonia.
Registration date : 03/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 8:46 am

Spojrzał na Kanime z dziwnym uśmieszkiem na twarzy po tym jak na niego wpadła:
-Baka!- krzyknął na nią z miejsca w którym leżał po przewruceniu- Uważaj jak chodzisz! Kim jesteś i co tu robisz?
Powrót do góry Go down
Dayo
Wędrowiec



Female Liczba postów : 626
Age : 27
Skąd : Tak jakby Japonia.
Registration date : 05/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 2P|11A|16U|8C|105Ż|217M|145*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue90/200Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/200)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 4:28 pm

Zerknęła na nową. Co tu do cholery takie zbiorowisko się robi? Uniosła nieznacznie lewą brew w górę. Powoli trzeźwiała, trzeźwiała. Ale do końca wytrzeźwieć niezbyt mogła. Zerknęła na Akiego.
"Baka."
Przez chwilę doszukiwała się znaczenia tego słowa w tym swoim pustym łbie. Po chwili do niej dotarła - to przecie po japońsku. Kopnęła pustą butelkę, a ta powoli potoczyła się pod ścianę.

//Nie ma to jak alkoholicka wena twórcza xD //
Powrót do góry Go down
Kanime
Łowca
Kanime


Liczba postów : 20
Registration date : 03/10/2009

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 5:25 pm

-No ale ja nie chciałam no, sajnálat.- wymruczała wciąż z innym akcentem. Po chwili potrzepała lekko łbem, jakby obudzała się ze snu i ponownie rozejrzała się dookoła. Jak ją zrozumiał? Cy oni też byli ''inni''? Uśmiech powrócił na jej pysk, poprzedzony wyrazem niejakiego zadowolenia. Przez chwilę się koncentrując, zamieniła się w swoją ludzką postać. Przeczesała palcami sterczącą na wszystkie strony grzywkę i dopiero teraz zaświtało jej, że wypadałoby się przedstawić.
-Kanime...i jeszcze raz prze...-zająkła się i zaczęła szukać w tym swoim pustym łbie odpowiednika tak dobrze jej znanego ''sajnálat''. Zaczynało się na prze....-Przepraszam!-wykrzyknęła tak głośno, jakby Mont Everest odkryła.
Powrót do góry Go down
Dayo
Wędrowiec



Female Liczba postów : 626
Age : 27
Skąd : Tak jakby Japonia.
Registration date : 05/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 2P|11A|16U|8C|105Ż|217M|145*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue90/200Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/200)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 6:15 pm

Przeciągnęła się, kątem oka obserwując dziewczynę. Oj, coś się dużo nas tu robi.
Widząc, iż Kanime jest jedną z nich (Co jak co, ale po sake Dayo zawsze myśli wolniej) skinęła jej krótko głową.
Po chwili przybrała swą wilczą postać. Sierść na jej karku sterczała nienaturalnie na wszystkie strony. Przygładziła ją leniwie łapą. Po chwili zwróciła się do dziewczyny.
- Dayo jestem. - powiedziała po prostu.
- To jest Ni... Nico - tu wskazała łapą na Nikosia - A to - Aki.
Ot, po prostu bezceremonialnie wszystkich przedstawiła.
Powrót do góry Go down
Amy
Wędrowiec
Amy


Female Liczba postów : 50
Age : 27
Registration date : 06/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|93M|35PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 6:41 pm

Trzymając ręce w kieszeniach Amy ukazała się wśród drzew. Podchodząc do obcych spoglądała nie ufnie na ich twarze. Gdy już dotarła powiedziałam.
- Hey - z niewinnym uśmiechem spojrzałam na Dayo, a potem na jej butelkę.
- Sake - spojrzałam jeszcze raz na butelkę pożądanym wzrokiem. xD
Powrót do góry Go down
Dayo
Wędrowiec



Female Liczba postów : 626
Age : 27
Skąd : Tak jakby Japonia.
Registration date : 05/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 2P|11A|16U|8C|105Ż|217M|145*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue90/200Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (90/200)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 7:05 pm

Przesunęła językiem po lewej stronie pyska. Dobra, sake już praktycznie do reszty wywietrzało z jej krwi.
- Ano, sake. - szczeknęła, o ile można tak to nazwać. Majtnęła ogonem, po chwili owijając go wokół łap.
- Moje. I już nic nie ma.
Powrót do góry Go down
Kanime
Łowca
Kanime


Liczba postów : 20
Registration date : 03/10/2009

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 7:11 pm

Zaśmiała się cicho, szaleńczo. Usiadła przy ścianie skały i wpatrzyła się w Dayo.
-A co to sake?-spytała z ciekawością małego dziecka a jej oczy na chwilę zabłysły.
-Szia.-powiedziała po chwili, gdy zauważyła dziewczynę. Oj tak, Kan zawsze miała spóźniony zapłon.
Powrót do góry Go down
Amy
Wędrowiec
Amy


Female Liczba postów : 50
Age : 27
Registration date : 06/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|93M|35PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 8:01 pm

Spojrzała na Nestę(jbc. to mój pies xd).
- a dla nas już nic nie ma - pogłaskała sukę i spojrzała na Kanime.
- Szia? Eee... Nie dziękuje? A tak poza tym to jestem Amy, a to moja suczka Nesta. - poklepała Nes. po łbie.
- Sake to japoński alkohol ryżowy tak? - spojrzała pytająco na Dayo.
Powrót do góry Go down
Kanime
Łowca
Kanime


Liczba postów : 20
Registration date : 03/10/2009

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 8:13 pm

-Szia to cześć po węgiersku. Wybacz, to z przyzwyczajenia.-wymruczała trochę dziwnie i spojrzała na psiaka a potem na Amy. Czy ona też zaliczała się do ''innych''?
-Kanime.-przedstawiła się po chwili i westchnęła cicho.
Powrót do góry Go down
Amy
Wędrowiec
Amy


Female Liczba postów : 50
Age : 27
Registration date : 06/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|93M|35PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 8:24 pm

Spojrzała na Kanime.
- wow znasz węgierski? Jesteś z Węgier? Suuuper! - uśmiechnęła się szeroko. Swój wzrok przeniosła na Dayo, a potem z powrotem na Kanime.
- A od jak dawna tu jesteś? Hm...
Powrót do góry Go down
Kanime
Łowca
Kanime


Liczba postów : 20
Registration date : 03/10/2009

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 8:28 pm

-Tak, jestem z Węgrzech, ale to całkiem nieistotne.-mruknęła i usiadła podciągając kolana pod brodę.
-Hmm...od wczoraj? Przedwczoraj...sama nie wiem....Czasami tracę poczucie ...Temne.-powiedziała, znów zapominając słowa ''czas''' Ach Kanime, Ty pusty łbie...-A Ty?
Powrót do góry Go down
Amy
Wędrowiec
Amy


Female Liczba postów : 50
Age : 27
Registration date : 06/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|93M|35PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 8:39 pm

- Ja? Od ilu? 5 godzin? - zaśmiała się siadając koło Kanime i wtulając policzek w sierść Nesty. - Jak widać od hm... not old - zaśmiała się - aj za to jestem z Anglii i często zapominam słów.
Powrót do góry Go down
Kanime
Łowca
Kanime


Liczba postów : 20
Registration date : 03/10/2009

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 8:51 pm

-Uczyłam się angielskiego w szkole.-uśmiechnęła się lekko i pogłaskała Nestę po łbie.-Najgorzej jest wtedy kiedy na kogoś wpadniesz i zaczynasz nawijać jak głupia a on tego nie rozumie...-zaśmiała się cicho i spojrzała kątem oka na Aki'ego.
Powrót do góry Go down
Amy
Wędrowiec
Amy


Female Liczba postów : 50
Age : 27
Registration date : 06/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|93M|35PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 8:54 pm

Zaśmiała się głośno.
- masz rację, bo wtedy wychodzi się na idiotkę... - uśmiechnęłam się i po chwili krzyknęłam.
- Nesta przestań - skarciłam suczkę, gdy ta niebezpiecznie blisko znalazła się przy Kanime z wywalonym językiem.
- hm... chyba cię polubiła - uśmiechnęłam się szeroko.


*musze iśc, pa :* *
Powrót do góry Go down
Kanime
Łowca
Kanime


Liczba postów : 20
Registration date : 03/10/2009

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeWto Paź 06, 2009 9:02 pm

Uśmiechnęła się lekko i zaczęła drapać suczkę za uchem.
-Zawsze chciałam mieć jakiegoś zwierzaczka...ale raczej bym się z nim nie dogadała.-skrzywiła się lekko na myśl, że sama jest w pewnym sensie zwierzęciem.-z pewnością uznałby mnie za swojego najgorszego wroga...Taki niestety mój los.-ciągnęła nadal z innym akcentem.
Powrót do góry Go down
Aki
Wędrowiec
Aki


Male Liczba postów : 17
Skąd : Japonia.
Registration date : 03/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeSro Paź 07, 2009 8:54 am

Spojrzał na Kanime po czym na pozostałych:
-Eeee! Zbiorowisko! Przyszedłem tu tylko do Dayo, a wy mi tu sie schodzicie jak niby nindy nic.- przemienił się w wilka i włosy na karku mu się aż uniosły od tego napięcia-I co? Może jeszcze pare innych osób sie zlezie?- warknął w kierunku Kanime.
Podszedł do jakiejś dziwnej skałki i połorzył sie na niej.
Powrót do góry Go down
Nicolas
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Nicolas


Male Liczba postów : 245
Registration date : 24/08/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue10/100Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (10/100)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeSro Paź 07, 2009 3:13 pm

- Tiia no dobra - dwie szklanki sake było przed nim no to lu i wypił ale nadal nie był pijany od razu przestało go boleć - wypierdalać naw aki może zostać bo sam z Dayo się niebezpiecznie czuje - podszedł do rozpierdalacza czołgów wziął w ręce -a teraz aki dokończy ..
Powrót do góry Go down
Aki
Wędrowiec
Aki


Male Liczba postów : 17
Skąd : Japonia.
Registration date : 03/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Left_bar_bleue0/0Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitimeSro Paź 07, 2009 3:20 pm

Zszedł ze skały i popatrzył na Nico'sia:
-Nikolasie...Ekhm...Ekhm...-powiedział do niego, po czym po roztwierał chwile usta aby nabrać akcentu. Sięgnął do swojego małego woreczka ninja przy nodze i wyjął coś dziwnego.- No a więc, zaczynamy... Rozpierdolę was!!!-Krzyknął po czym zaśmiał się opętańczo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Zaciszne Leśne Miejsce   Zaciszne Leśne Miejsce - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Zaciszne Leśne Miejsce
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
GENETIC RPG :: Off Topic :: Stary GENETIC-
Skocz do: