GENETIC RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GENETIC RPG

Wciel się w podstać człowieka i żyj niczym wilk. Walcz, poluj ... broń bliskich! Bo z życia trzeba korzystać...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Srebrne Skałki

Go down 
+2
Miakoda
Matthew
6 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
Matthew
Łowca
Matthew


Female Liczba postów : 124
Registration date : 27/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|120M|0PU|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePią Lip 31, 2009 8:26 pm

Srebrne Skałki to miejsce do wypoczynku, są one dosyć duże, a niedaleko nich znajduje się Rzeka oraz Trzy Świerki. Srebrnych Skałek jest 9. Pierwsza skałka jest uformowana w kwadrat z niedoskonałościami, druga ma kształt stromego klifu, lecz nie jest wysoka. Kolejny, trzeci 'głaz' jest normalnym kamieniem, z kolei czwarta ma wyrzeźbiony liść, piąta, jak się na niej siedzi wydaje się, że się siedzi na dłoni. Szósta skałka jest obrośnięta mchem, ale nie cała, z kolei siódma jest największa i jest w kształcie miniaturowej fali, ósma ma kształt mgiełki, a dziewiąta jest płaska. Wszystkie te skałki świecą się na srebrno w świetle księżyca, jak i słońca, lecz w słońcu mniej wyraźnie.
Powrót do góry Go down
Miakoda
Zielarz
Miakoda


Female Liczba postów : 196
Age : 32
Skąd : Gorzów.
Registration date : 08/03/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|140M|40PU|80*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePią Lip 31, 2009 8:32 pm

Mia wyruszyła w miejsce zwane Srebrnymi Skałkami. Chciała troszkę wypocząć. Niepokoiły ja ostatnie wydarzenia. Marzyła by przestać zawracać sobie nimi głowę choć przez chwilę. Wybrała skałkę z wyrzeźbionym liściem i usiadła na niej. Podziwiała piękne niebo i wsłuchiwała się w szum rzeki.
Powrót do góry Go down
http://v33ronic44.deviantart.com/
Matthew
Łowca
Matthew


Female Liczba postów : 124
Registration date : 27/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|120M|0PU|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePią Lip 31, 2009 8:42 pm

Szukając trochę samotności natrafiłem na Srebrne Skałki. Nie zwracając uwagi na zapach innej osoby skoczyłem na tą na przeciwko, na skałkę w kształcie fali. Nagle ujrzałem dziewczynę siedzącą prawie na przeciwko mnie na innej skałce.
- Och... Przepraszam, nie wiedziałem, że tu jesteś, pewnie chcesz pobyć sama. Ja, ja już sobie pójdę... - powiedziałem i zacząłem się wywlekać ze skałki.
Powrót do góry Go down
Miakoda
Zielarz
Miakoda


Female Liczba postów : 196
Age : 32
Skąd : Gorzów.
Registration date : 08/03/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|140M|40PU|80*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePią Lip 31, 2009 9:22 pm

Pogoda była tak piękna. Nie chciało się ruszać z tego miejsca. Można tu było spokojnie zasnąć. Z zamyślenia wyrwał ją chłopak, który pojawił się tu tak szybko że Mia nic nie usłyszała. Poczuła się jakby ktoś nakrył ją nad organizowaniem złowieszczego planu. Długie włosy przesłaniały jej twarz. Po chwili odgarnęła je reką do tyłu i spojrzała na przybysza piwnymi oczami.

- Nie.. -wyrwało jej się - To znaczy .. możesz zostać -machnęła ręką jakby zapraszając do siebie.
Powrót do góry Go down
http://v33ronic44.deviantart.com/
Matthew
Łowca
Matthew


Female Liczba postów : 124
Registration date : 27/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|120M|0PU|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePią Lip 31, 2009 10:29 pm

Już byłem bliski zejścia z tej niesamowitej skałki, gdy nagle dziewczyna spojrzała na mnie swymi piwnymi oczami i powiedziała:
- Ach... Dobrze, dzięki.. - odpowiedziałem jej i dodałem - Tak poza tym jestem Matthew, krócej Matt, jak kto woli... - Uśmiechnąłem się leciutko odsłaniając odrobinę zęby, te ostatnie trzy słowa powiedziałem półgłosem. Lekko zawiał wiatr, moja czupryna zaczęła się podnosić to opadać.
Powrót do góry Go down
Miakoda
Zielarz
Miakoda


Female Liczba postów : 196
Age : 32
Skąd : Gorzów.
Registration date : 08/03/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|140M|40PU|80*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePią Lip 31, 2009 10:46 pm

Dziewczyna cały czas obserwowała pilnie chłopaka, jednocześnie wyglądała zabawnie próbując okiełznać swoje włosy przez bawiący się nimi wiatr.

-Miło mi, a ja jestem Miakoda, krócej Mia -wyszczerzyła się do niego . -Ten wiatr, no nie?- zagadnęła.
Powrót do góry Go down
http://v33ronic44.deviantart.com/
Matthew
Łowca
Matthew


Female Liczba postów : 124
Registration date : 27/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|120M|0PU|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePią Lip 31, 2009 11:03 pm

Uśmiechnąłem się szerzej.
- Tak, wiem o co chodzi, jest czasem uciążliwy, ale przydaje się w upalne dni. - odparłem. Moje włosy wpadały mi do oczu, do buzi, co mi ciążyło. Zgarnąłem rękoma moje włosy do tyłu i puściłem, a one, jak nieposłuszne znowu zaczęły 'wirować' dookoła mojej głowy.
Powrót do góry Go down
Miakoda
Zielarz
Miakoda


Female Liczba postów : 196
Age : 32
Skąd : Gorzów.
Registration date : 08/03/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|140M|40PU|80*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePią Lip 31, 2009 11:14 pm

Rozbawił ją widok walki z włosami Matta. Wstała i podeszła bliżej, ale szybko włosy przykryły jej twarz i nic juz nie widziała, więc mało brakowało a zaliczyłaby glebę.

-Taa.. no może i się przydaje - roześmiała się cicho patrząc na chłopaka. - Skąd jesteś i czy długo tu jesteś? -spytała.
Powrót do góry Go down
http://v33ronic44.deviantart.com/
Matthew
Łowca
Matthew


Female Liczba postów : 124
Registration date : 27/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|120M|0PU|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePią Lip 31, 2009 11:22 pm

Spojrzałem z lekkim rozbawieniem na Mię.
- Jestem z Ameryki, a tak dokładnie z Seattle. I tak właściwie to jestem tu od niedawna, a ty? I.. jak tu się żyje? - spytałem z zaciekawieniem. Będąc nowym nie jest najlepiej. Nie wiesz o różnych wydarzeniach, które tu zaszły i o innych, może podobnych sprawach.
- Tak w ogóle to kim jesteś? Ach... Głupie pytanie, ujmę to inaczej. Kim jesteś dla watahy?
Powrót do góry Go down
Miakoda
Zielarz
Miakoda


Female Liczba postów : 196
Age : 32
Skąd : Gorzów.
Registration date : 08/03/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|140M|40PU|80*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeSob Sie 01, 2009 2:34 pm

Dziewczyna wkońcu złapała pion i ustawiła się na przeciwko chłopaka.

- Ja jestem tu..hm no już trochę by było..a żyję mi się tu dobrze, raczej.. -odpowiedziała na pytanie tak jakby te słowa z trudem przechodziły jej przez gardło.
-A jestem zielarzem, jeśli wiesz kto to taki - spojrzała pytająco.
Powrót do góry Go down
http://v33ronic44.deviantart.com/
Matthew
Łowca
Matthew


Female Liczba postów : 124
Registration date : 27/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|120M|0PU|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeSob Sie 01, 2009 7:13 pm

Patrząc na dziewczynę z lekkim rozbawieniem odpowiedziałem:
- Ehm.. Jasne, zawsze mnie to ciekawiło, jak to być zielarzem, jak musisz leczyć innych, czy wszystko dobrze wiesz, co i jak, czy nigdy ci się nie zdarzyła pomyłka? - leciutko zafascynowany przyjrzałem się Miakodzie. Wiatr zawiał w inną stronę, a moje kosmyki włosów przemieściły się przemieściły się do tyłu odsłaniając całą twarz.
Powrót do góry Go down
Miakoda
Zielarz
Miakoda


Female Liczba postów : 196
Age : 32
Skąd : Gorzów.
Registration date : 08/03/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|140M|40PU|80*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeSob Sie 01, 2009 10:32 pm

Dziewczyna zastanawiała się czy to że jest zielarzem faktycznie interesuje chłopaka, czy to aby nie ironia.

-Czy Ty się z tego naśmiewasz, czy naprawdę Cię to interesuję? -spytała z buntowniczą miną na twarzy.

Wiatr zawiał i dziewczyna zobaczyła twarz Matta w całej okazałości. Korzystając z chwili Mia przyjrzała się chlopakowi dokładniej. Jego oczy miały barwę mlecznej czekolady.
Powrót do góry Go down
http://v33ronic44.deviantart.com/
Matthew
Łowca
Matthew


Female Liczba postów : 124
Registration date : 27/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|120M|0PU|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 1:26 pm

- To mnie naprawdę interesuje. - rzekłem z powagą, jeszcze nikt nie wątpił moje słowa. Spojrzałem z lekką podejrzliwością, ale zaraz mi przeszło. Mój wzrok przeniósł się na inne skałki.
Powrót do góry Go down
Miakoda
Zielarz
Miakoda


Female Liczba postów : 196
Age : 32
Skąd : Gorzów.
Registration date : 08/03/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|140M|40PU|80*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePon Sie 03, 2009 11:59 pm

Eh, pomyślała. Myliła się.

-A no tak tylko pomyślałam. Jeśli Cię interesuję to mogę Ci poopowiadać co i jak, jeśli chcesz-powiedziała i również odwróciła wzrok spoglodając gdzieś w bok.
Powrót do góry Go down
http://v33ronic44.deviantart.com/
Matthew
Łowca
Matthew


Female Liczba postów : 124
Registration date : 27/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|120M|0PU|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeSro Sie 05, 2009 5:57 pm

- Najpierw, proszę odpowiedz na moje pytania. - odrzekłem.
Powrót do góry Go down
Miakoda
Zielarz
Miakoda


Female Liczba postów : 196
Age : 32
Skąd : Gorzów.
Registration date : 08/03/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|140M|40PU|80*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePią Sie 07, 2009 4:06 pm

-Hmm.. no więc jeszcze mi się nie zdarzyła pomyłka.. może dlatego że nie byłam jeszcze w jakieś trudnej sytuacji w której moja decyzja mogłaby przesądzić nad kogoś życiem.. a myślę że wiem wystarczająco -odpowiedziała na wcześniej zadane pytanie.
- Eh ale cały czas się dokształcam-tu szybkim gestem dłoni wyjęła ze swojej kieszeni małą książeczkę z lekko poniszczoną okładką na której widniał ledwie widoczny napis medycyna praktyczna.
Powrót do góry Go down
http://v33ronic44.deviantart.com/
Matthew
Łowca
Matthew


Female Liczba postów : 124
Registration date : 27/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|120M|0PU|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimePon Sie 10, 2009 6:57 pm

- Aha... - spojrzalem w niebo i dodalem:
- Ojej, juz bardzo pozno, musze sie zbierac. - Zeskoczylem zwinnie ze skalki i rzucilem odchodzac - Trzymaj sie. - i odszedlem.
Powrót do góry Go down
Miakoda
Zielarz
Miakoda


Female Liczba postów : 196
Age : 32
Skąd : Gorzów.
Registration date : 08/03/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|140M|40PU|80*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeCzw Sie 13, 2009 5:20 pm

Dziewczynę zaskoczyło to szybkie pożeganie.
-No trudno- stwierdziła - Może jeszcze pogadamy-powiedziała i machnęła ręką na pożegnanie.
Powrót do góry Go down
http://v33ronic44.deviantart.com/
Evv
Wędrowiec
Evv


Female Liczba postów : 199
Age : 28
Skąd : O-c
Registration date : 15/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 2P|16A|17U|5C|91/109Ż|150M|20*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue120/200Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (120/200)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeCzw Paź 15, 2009 9:44 pm

Evv usiadła na największej ze skałek, tej, która przypominała falę. Jej czarna sierść poruszała się powoli mieżwiona przez podmuchy wiatru, była cała w śniegu. Uniosła łeb ku niebu, a na jej nos spadła jedna srebrzysta gwiazdka. Była mała, ale bardzo zimna, Evv jednak to nie przeszkadzało - lubiła zimę, wręcz ją kochała. Księżyc i gwiazdy zasłonięte były przez ciemne chmury, jakby trochę pomarańczowe? Wadera machnęła ogonem i zawyła głośno, po czym opuściła łeb. Dlaczego była w wilczej formie? Otóż nasza błękitnooka wilczyca niecierpiała ludzkiej formy. Wolała pozostać inteligentnym zwierzęciem niż ludzkim potworem.
"Miejsce, w którym będziesz mogła spełnić swoje marzenia ... niebawem je odnajdziesz" - wyrecytowała w myślach. - Może właśnie to jest to miejsce?
Opadła na skałkę, a jej przednie łapy wisiały bezwładnie w powietrzu kołysząc sięto na prawo, to na lewo. Evv wpatrywała się teraz w mrok nocy i biały puch, którego wciąż przybywało.

~~~~~~~~~~

Siedziała tu długo, wystarczająco... Zniknęła tak samo nagle, jak się pojawiła.

[z/t]
Powrót do góry Go down
Athena
Łowca
Athena


Female Liczba postów : 78
Age : 30
Registration date : 06/12/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100PŻl100Ml0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeSob Gru 12, 2009 6:02 pm

Przyszła pod postacią wilka. Wciąż nie znała okolicy, ale ta wydała jej się ciekawa. Rozejrzała się.
Powrót do góry Go down
Jasoma
Mieszkanka Miasta
Zmiennokształtna
Jasoma


Female Liczba postów : 418
Age : 29
Skąd : Blackhole
Registration date : 23/02/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna: Promyk
Statystyki: 3P|22A(+10 z RS)|22U|11C|105Ż|186M|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue200/300Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (200/300)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeSob Gru 12, 2009 6:11 pm

Jasoma pod postacią burego rozczochranego psowatego stworzenia przechadzała się lasem. Zimny śmiech wbijał jej się między poduszki łap. Przystanęła na jednej ze skałek, która była najmniej ośnieżona i zmieniła się w człowieka, zaczynała rozcierać łapy. Zauważyła dziewczynę, której posłała delikatny uśmiech.
Powrót do góry Go down
https://geneticrpg.forumpl.net
Athena
Łowca
Athena


Female Liczba postów : 78
Age : 30
Registration date : 06/12/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100PŻl100Ml0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeSob Gru 12, 2009 6:18 pm

Popatrzyła na nowo przybyłą i przekrzywiła łeb w prawą stronę. Powoli do niej podeszła i usiadła naprzeciw niej, zaczęła się przyglądać swoimi wilczymi oczkami.
Powrót do góry Go down
Jasoma
Mieszkanka Miasta
Zmiennokształtna
Jasoma


Female Liczba postów : 418
Age : 29
Skąd : Blackhole
Registration date : 23/02/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna: Promyk
Statystyki: 3P|22A(+10 z RS)|22U|11C|105Ż|186M|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue200/300Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (200/300)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeSob Gru 12, 2009 6:37 pm

Czyżby nie byłą zmiennokształtną? Spojrzała na nią pytającym wzrokiem i zmieniła się w wilczycę po czym jej tylna łapa powędrowała za ucho, a ta zaczęła się nią drapać niczym 100% psina.
- Cześć ? - "szczeknęła" w stronę złoto-kremowej wilczycy.
Powrót do góry Go down
https://geneticrpg.forumpl.net
Athena
Łowca
Athena


Female Liczba postów : 78
Age : 30
Registration date : 06/12/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100PŻl100Ml0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue0/0Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (0/0)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeSob Gru 12, 2009 6:44 pm

-Jesteś trzecią zmiennokształtną którą spotkałam- mruknęła cicho i stanęła, śnieg był dla niej za zimny. Otrzepała tył lekko ogonem
Powrót do góry Go down
Jasoma
Mieszkanka Miasta
Zmiennokształtna
Jasoma


Female Liczba postów : 418
Age : 29
Skąd : Blackhole
Registration date : 23/02/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna: Promyk
Statystyki: 3P|22A(+10 z RS)|22U|11C|105Ż|186M|0*
PU:
Srebrne Skałki Left_bar_bleue200/300Srebrne Skałki Empty_bar_bleue  (200/300)

Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitimeSob Gru 12, 2009 6:54 pm

- O - położyła uszy po czym przekrzywiła łepek.
- To dobrze, czy źle? - spytała po czym wyszczerzyła się szeroko w dziwnym psim uśmiechu.
- W każdym bądź razie jestem Jasoma - przedstawiła się po czym skinęła jej łepkiem w geście powitania.
Powrót do góry Go down
https://geneticrpg.forumpl.net
Sponsored content





Srebrne Skałki Empty
PisanieTemat: Re: Srebrne Skałki   Srebrne Skałki I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Srebrne Skałki
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
GENETIC RPG :: Off Topic :: Stary GENETIC-
Skocz do: