GENETIC RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GENETIC RPG

Wciel się w podstać człowieka i żyj niczym wilk. Walcz, poluj ... broń bliskich! Bo z życia trzeba korzystać...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 City View Restaurant

Go down 
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 1:55 pm

Weszli do restauracji, kelner wskazał im miejsce, zaraz przy oknie gdzie ros pocierał się piękny widok na miasto.-I co o tym myślisz?-Spytał spokojnie,czekając aż kelner przyniesie kartę.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 1:59 pm

- Jej... mieszkam tu tyle lat i nigdy tu nie byłam - uśmiechnęła się pod nosem po czym odwróciła wzrok na widok na miasto. Odwróciła się do towarzysza z delikatnym uśmiechem. Było pięknie. Nieśmiałym gestem przeciągnęła włosy za ucho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:01 pm

Bywał tu często, zresztą mieszkał na ostatnim pietrze tego wieżowca.Kelner podał im karty, ukłonił się i odszedł.-Czego się napijesz?-Spytał spokojnie,a kelner wrócił i podał Nestorowi popielniczkę, widać że już go tu znali.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:02 pm

- Chyba jesteś tu stałym bywalcem, polecisz coś? - zapytała zerkając do menu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:04 pm

-Hmm, baranina z sosem musztardowym ewentualnie bucatini z owocami morza.-Zamknął kartę i spojrzał na nią swoim zimnym wzrokiem, wyjął z kieszeni papierosa.-A do picia polecam Mojito.-Powiedział spokojnie i rozłożył się na wygodnym krześle.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:12 pm

Nie znała żadnej z tych potraw co wprawiło ją w zakłopotanie.
- Niech będzie Mojito i Bucatini... - tylko co to jest?! krzyknęło jej w myślach jakieś stworzonko zwane ciekawością.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:15 pm

Kelner podszedł-Co dla państwa?-Spytał spokojnie kelner.-Dla pani Bucatini i Mojito, a dla mnie baraninę i Mojito.-Kelner wziął od nich karty.-Więc jak to jest być córką i wnuczką jednych z najbardziej słynnych genetyków?-Zapytał Nestor.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:18 pm

Uniosła jedną brew w górę zaraz po tym kiedy pożegnała kelnera delikatnym, serdecznym uśmiechem.
- Nie specjalnie... - stwierdziła bez dłuższego namysłu.
- Już z góry masz wytyczony cel w życiu, którego za nic w świecie nie wolno ci zmienić, już z góry masz wybrany zawód, nikt nie pyta cię o zdanie... ale co ja ci się będę tutaj żalić - wymusiła uśmiech.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:21 pm

-Proszę, kontynuuj chętnie posłucham.-Kelner podał Mojito, był to miętowy drink z rumem i dużą ilością lodu, mężczyzna upił łyk i czekał co powie dalej dziewczyna.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:25 pm

- Kiedy byłam jeszcze dzieckiem na co dzień miałam kontakt z nauką, nie chodziłam do przedszkola, zostawałam z babką i dziadkiem, który przeszedł na emeryturę, jak sądzisz, o czym taki człowiek potrafi rozmawiać z dzieckiem? O niczym innym jak o sznureczkach, plątaninkach znanych jako DNA... w szkole - same piątki, bo jak nie zaraz była pogadanka o tym co się stanie jak nie będziesz miała 5, 6 z chemii i biologii, zawsze, bo przecież dziadek był świetny w te klocki, a marzenia małej dziewczynki nic a nic się nie liczą. - uf, jak dawno nie dała upustu emocją, mogła się w końcu wygadać o tym co ją 'boli'. Upiłą łyk drinka po czym zmrużyła mocno oczy i otworzyła jedno z nich. Zaśmiała się. Drink był mocny.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:30 pm

-Nie ciekawie nie powiem, mi tam daleko do takich przeżyć.-Poruszył głową i napił się łyka drinka, spojrzał na nią.-A co w ogolę zmusiło twego dziada żeby stworzyć mieszanki ludzi i wilków? Zawsze mnie interesowało co siedzi takim ludzią w głowach że tworzą takich jak oni.-Zakaszlał i wrócił na miejsce.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:32 pm

- Sama nie wiem, chyba chodziło mu o ulepszenie ludzi, przecież jakby ie patrzeć w porównaniu ze zwierzętami jesteśmy bezbronni, jeśli chodzi o nas samych... - powiedziała.
- A ty, dlaczego, jesteś tym kim jesteś? - upiłą łyk drinka.
- W końcu nie możemy rozmawiać tylko o mnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:35 pm

-Heh...to naprawdę długa historia...powiem tak od 16 roku życia zabijam ludzi.-Powiedział spokojnie.-Byłem terrorystą, siedziałem w Guantanamo a teraz pracuje dla rządu amerykańskiego i dalej zabijam.-Powiedział to naprawdę najkrócej jak się dało.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:42 pm

I z takim spokojem, który po prostu zszokował Monę. Przerażona spojrzała na niego nie odzywając się przez chwilę ani słowem. Zabijam ludzi, nie no coś ty, to nic takiego, to normalne... Nie prawda! To nienormalne! To psychiczne, zrobimy mu badania. Wstała od stolika.
- Ja przepraszam, muszę iść, obiecałam, że... - no ale po co się tłumaczyć.
- Zgłoś się do mnie za 3 dni. - powiedziała i wstała od stolika zabierając swoje rzeczy.
- Do widzenia - obojętny ton Mony doszedł uszu Nestora. Skierowałą się w stronę drzwi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:46 pm

-Nie bój się mnie, usiądź przecież nie zrobię ci krzywdy... czemu wy się mnie boicie ja po prostu mam taką pracę.-Spuścił głowę i jednym haustem wypił cały drink, wiedział że jeśli ona go zostawi teraz to wróci na górę, do pokoju otworzy alkohol i będzie pił do dna znowu jak ostatni pijak, myśląc znowu nad tym jak stracił swoje człowieczeństwo.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 2:59 pm

- Zabijanie to nie praca - stwierdziła bez większych uczuć.
- I wcale się ciebie nie boję, chodzi o to, że nie wiem jak możesz mówić to z takim spokojem?! - głos jej nie dowierzał ona nie wierzyła w tą jego obojętność na ludzką śmierć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:02 pm

-Może opowiem ci wszystko od początku i czemu wyprano mnie z uczuć co ty na to?-Spytał spokojnie i przyglądał się jej.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:07 pm

- Słuchaj, ja nie potrzebuję tłumaczeń, dla mnie to wszystko jest jasne, wiesz, a jeśli jesteś jak to ująłeś 'wyprany z uczuć' to nie wiem jaki sens w ogóle ma to spotkanie, skoro nie masz uczuć to nawet nie wiesz co to jest przyjaźń bądź uczucia do niej podobne, dlaczego niby tu jestem? Bo uznałam, że wart jesteś zainteresowania, no widzisz, nasza kobieca intuicja nie zawsze działa sprawnie, a ja po prostu mam pecha - wyrzuciła to z siebie po czym odwróciła się ponownie kierując do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:10 pm

-Mają informacje na temat mojego ojca, który ponoć pracował z twoim...-Powiedział spokojnie do jej pleców, tak to była prawda jego ojciec pracował z jej ojcem.-Zostań porozmawiajmy ,albo odejdź i dalej odcinaj sie od ludzi...-Powiedział spokojnie.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:14 pm

- Nie odcinam się od ludzi... - powiedziała mrużąc oczy po czym wróciła i usiadła na krześle patrząc na niego obojętnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:19 pm

-Odcinasz myślisz że tego nie widać ? Siedzisz w gabineciku i tylko tam siedzisz. Mam swoje dojścia i wielu ludzi mi o tobie opowiadało.-Wziął łyka drinka.-"Seksowna pani doktor aż chciał bym żeby mnie dokładnie przebadała , ale jaka tak sztywna." Mówi połowa pani współpracowników.-Zaśmiał się i odpalił papierosa.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:34 pm

Skrzywiła się. Bezczelność.
- Ciebie praca też pochłania, myślisz, że tego nie widać? Nie wielu z naszych żołnierzy potrzebuje specjalnej opieki lekarskiej. Sądzisz, że dziewczyna pozbawiona dzieciństwa, może być kiedykolwiek normalna? Ta rozmowa nie ma sensu panie Akram. - stwierdziła trzymając torebkę na kolanach, przygotowana do wyjścia.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:37 pm

-Przynajmniej jest coś co nas łączy brak dzieciństwa,a teraz usiądź i się uspokój. Pani Reed zmieńmy temat i dokończmy kolacje dobrze? Udajmy że tamtej rozmowy nie było i teraz zaczniemy coś od nowa, lub chcesz wrócić do swojego gabineciku.-Odpowiedział spokojnie gasząc papierosa. I spojrzał na nią oczami, jednak teraz nie było tam zimna, jakby chęć żeby ktoś teraz z nim był, jednak jego wzrok szybko wrócił do zimnego spojrzenia.
Powrót do góry Go down
Mona
Mieszkanka Miasta
Genetyk
Mona


Female Liczba postów : 59
Age : 37
Registration date : 10/10/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|3A|3U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
City View Restaurant Left_bar_bleue0/0City View Restaurant Empty_bar_bleue  (0/0)

City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:42 pm

Bez słowa zabrała się za jedzenie swojego zamówionego Bucatini. Nie podniosła wzroku na towarzysza, nie odezwała się ani słowem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość




City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitimeSob Paź 10, 2009 3:44 pm

-Hmm, aż tak mnie teraz nienawidzisz?-Spytał ją spokojnie i pochylił się nad stołem.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





City View Restaurant Empty
PisanieTemat: Re: City View Restaurant   City View Restaurant I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
City View Restaurant
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
GENETIC RPG :: Off Topic :: Stary GENETIC-
Skocz do: