GENETIC RPG
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

GENETIC RPG

Wciel się w podstać człowieka i żyj niczym wilk. Walcz, poluj ... broń bliskich! Bo z życia trzeba korzystać...
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Restauracja "Pod Chmurką"

Go down 
5 posters
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorWiadomość
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 22, 2009 7:36 pm

Dziabnął widelcem trochę jej spaghetti i spróbował.
- E tam, jest takie samo jak moje- rzekł mrużąc lekko oczy- To był spisek!
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Tamara
Łowca
Tamara


Female Liczba postów : 227
Registration date : 15/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 22, 2009 7:38 pm

Roześmiała się. - Teraz mogłabym wbić Ci widelec w rękę, ale skoro tego nie zrobiłam to zapewne nie był to spisek. - Mrugnęła do niego, uśmiechając się radośnie i wreszcie zajęła się swoim jedzeniem, łypiąc na niego raz po raz z figlarnym błyskiem w oczach.
Powrót do góry Go down
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 22, 2009 8:11 pm

- Zawsze możesz chcieć dziabnąć mnie w oko gdy stracę czujność- zaśmiał się cicho, biorąc kolejny kęs swojego spaghetti.
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Tamara
Łowca
Tamara


Female Liczba postów : 227
Registration date : 15/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 22, 2009 10:01 pm

Roześmiała się na te słowa. - Obawiam się, że nie byłabym w stanie nawet tknąć Twego zacnego i pięknego bursztynowego ślepka. - Mrugnęła do niego, spoglądając w jego kierunku znad kieliszka z winem.
Jedzenie było znakomite. towarzystwo było jeszcze lepsze. A atmosfera była nie do opisania. Bajka. Realna?
Powrót do góry Go down
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 22, 2009 10:05 pm

Tamara z każdym słowem zaskakiwała go. Chyba po raz pierwszy w życiu usłyszał komplement od dziewczyny. To było... dziwne.
- Mmm, jednak ja nie mogę napatrzeć się w Twoje przepiękne oczy- rzekł z uśmiechem patrząc jej w oczy. Powoli z wyraźnym żalem zjadł ostatni kęs spaghetti jaki mu został.
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Tamara
Łowca
Tamara


Female Liczba postów : 227
Registration date : 15/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeSro Lip 22, 2009 10:31 pm

Ona miała jeszcze trochę. Spojrzała w dół, na swoje danie. - Przejadłam się. Chcesz? - Zaoferowała mu swoje spaghetti z błyskotliwym uśmieszkiem.
Powrót do góry Go down
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 1:20 pm

Machnął ręką unosząc brew.
- Czy to nie celowe?- uśmiechnął się- No cóż, jeżeli naprawdę już nie chcesz to szkoda by się zmarnowało...
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Tamara
Łowca
Tamara


Female Liczba postów : 227
Registration date : 15/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 2:28 pm

Podsunęła mu bardziej widelec. - Smacznego. - Zachichotała, po czym napiła się wina i oparła się odprężona.
Powrót do góry Go down
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 4:33 pm

Skonsumował to co zostało po czym ułożył oba puste talerze jeden na drugim i odstawił na bok. Pociągnął łyk wina i uśmiechnął się spoglądając na Tamarę.
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Tamara
Łowca
Tamara


Female Liczba postów : 227
Registration date : 15/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 4:53 pm

Obdarzyła go szerokim uśmiechem. - jak widzę bardzo Ci smakowało. - Zauważyła z błyskiem w oku, po czym sama zaczęła wolno sączyć wino. Wspaniale.
Powrót do góry Go down
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 7:17 pm

- O tak, było przepyszne.... Najadłem się do syta od czasu długiego- uśmiechnął się i uniósł kieliszek- Toast? Za nasze spotkanie!
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Tamara
Łowca
Tamara


Female Liczba postów : 227
Registration date : 15/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 7:29 pm

Uśmiechnęła się szeroko. - Tak, toast za spotkanie i za naszą wspaniałą znajomość. oby kwitła! - Zaśmiała się i mrugnęła do niego, wznosząc kieliszek.
Powrót do góry Go down
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 9:18 pm

- Haha!- zaśmiał się i delikatnie stuknął o jej kieliszek swoim po czym upił łyka.- Lubisz muzykę?- zapytał powoli biorąc się za swoją szarlotkę. Szkoda by bidula tak sobie stała...
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Tamara
Łowca
Tamara


Female Liczba postów : 227
Registration date : 15/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeCzw Lip 23, 2009 10:52 pm

Również radośnie upiła łyczek czy dwa. - to zależy jaką i w jakich okolicznościach, ale ogólnie rzecz biorąc to tak, uwielbiam muzykę. Zwłaszcza twoją. - Mrugnęła do niego i zachichotała, po czym zabrała się za swoje ciasto.
MM.. murzynek! Pycha!
Powrót do góry Go down
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 24, 2009 1:24 pm

- Nawet nie wiesz jak miło mi to słyszeć.- uśmiechnął się wszeroko.
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Tamara
Łowca
Tamara


Female Liczba postów : 227
Registration date : 15/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 24, 2009 5:32 pm

Pochyliła się w jego stronę. - Cała przyjemność po mojej stronie. - Mrugnęła do niego i wzięła do ust kolejny, już prawie ostatni, kawałek murzynka.
Powrót do góry Go down
Buster Iriendhael
Łowca
Buster Iriendhael


Liczba postów : 52
Registration date : 24/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|39M|0PU|40*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 24, 2009 7:31 pm

Seidara nagle omal nie przewrócił się z krzesła. Jakiś podłużny pysk pojawił się na stole wraz z parą smukłych łap między nim i Tamarą. Z pyska tego zamrugała do niego para ciemnobrązowych oczu, pytająco zerkających to na chłopaka, to na resztkę szarlotki na jego talerzu. Sei nie musiał się zastanawiać. Od razu poznał ten wzrok, którego właściciel omal nie przyprawił go przed chwilą o wylądowanie na glebie.
Tak. To był Buster.
Powrót do góry Go down
http://blackunia.deviantart.com/
Tamara
Łowca
Tamara


Female Liczba postów : 227
Registration date : 15/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimePią Lip 24, 2009 8:26 pm

Tam spojrzała zaskoczona na przybysza. - Co..? - Zaczęła cicho, ale nie skończyła, bowiem zabrakło jej słów. Cofnęła się tylko, opierając plecami o krzesło. Widząc to, jak ten samiec patrzył na szarlotkę Sei'a, automatycznie uniosła swój talerz, by przypadkiem nie dobrał się do JEJ murzynka. Wciąż patrzyła na niego badawczo.
Powrót do góry Go down
Buster Iriendhael
Łowca
Buster Iriendhael


Liczba postów : 52
Registration date : 24/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|39M|0PU|40*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeSob Lip 25, 2009 3:12 pm

Buster złapał niezwykłe, liliowe spojrzenie Tamary. Oblizał swój duży nos i zamerdał ogonem. Przeniósł wzrok znów na Seidarę.
-Cześć, stary. Pamiętasz mnie? Nosiłem Cię na rękach podczas ostatniej misji, kiedy wyciągnęliśmy z laboratorium Drinę- uniósł kąciki warg w niezwykłym jak na psa uśmiechu.
Powrót do góry Go down
http://blackunia.deviantart.com/
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeNie Lip 26, 2009 4:19 pm

Sei, który właśnie pochłonął kolejny kęs szarlotki dostał nagłego napadu kaszlu, powód był prosty... z wrażenia jakie wywołało pojawienie się Bustera aż się zachłysnął. Krztusił się i krztusił aż w końcu odkrztusił.
- Buster? To naprawdę Ty?!- rzekł słabym zachrypniętym po kaszlu głosem- Nie mogę w to uwierzyć... Jak mógłbym zapomnieć kogoś kto uratował mi życie- wyszczerzył zęby w uśmiechu- Chcesz szarlotkę jak się domyślam? Mogę Ci coś kupić.- ukradkiem rozejrzał się. Na szczęście nikt nie patrzył, więc Japończyk zdjął ze stołu talerz z resztą szarlotki i położył go przed wilkiem, po czym wesoły wzrok przeniósł na Tamarę- Tamara, to jest Buster, mój przyjaciel. Buster to Tamara.- przedstawił ich sobie.
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Tamara
Łowca
Tamara


Female Liczba postów : 227
Registration date : 15/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|100M|0PU|0*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeNie Lip 26, 2009 4:56 pm

Tam właśnie dokończyła SWOJEGO murzynka i właśnie miała zacząć sączyć wino.
- Bardzo miło mi ciebie poznać, Busterze. - Uśmiechnęła się czarująco. Rzecz jasna, nie tak czarująco jakby uśmiechnęła się do Sei'a, ale i w tym geście było coś słodkiego. Nie, nie było to ciasto.
- Wspaniale jest odnaleźć przyjaciela po czasie rozłąki..
Powrót do góry Go down
Buster Iriendhael
Łowca
Buster Iriendhael


Liczba postów : 52
Registration date : 24/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|39M|0PU|40*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeNie Lip 26, 2009 7:42 pm

-Buster Iriendhael. Przyjąłem drugie imię, bardziej... oficjalne. Mnie również miło- Iri machnął ogonem, spoglądając na Tamarę, po czym znów zerknął na szarlotkę- Jeszcze wspanialej, gdy ten przyjaciel ma dla Ciebie ciacho! Należy mi się kawałek za uratowanie życia, tak? To super- oblizał się i jednym kłapnięciem paszczy wchłonął ciasto Seidary. Miał wrażenie, że dawna dziewczyna jego kumpla nie miała fioletowych oczu... Po chwili patrzenia na Tam kątem oka stwierdził, że to nie ta sama panna. Ale jakoś go to nie dziwiło, że Sei ma wzięcie, elegancik jeden...
-Dajcie mi momencik, boję się że coś takiego jak ja może nie być tu mile widziane. Spróbuję wrócić tu w tej niesierściuchowej formie- wyszczerzył zęby, co dla lamusów mogłoby wydać się psią groźbą, ale dla wtajemniczonych wyraźnie było uśmiechem. Zsunął się ze stolika i pobiegł w jakiś zaułek, znikając parze z oczu...
Powrót do góry Go down
http://blackunia.deviantart.com/
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeNie Lip 26, 2009 8:19 pm

- Taak, cały Buster.- uśmiechnął się Sei obserwując jak przyjaciel odchodzi, a wkrótce znika im z oczu. Uśmiechnął się promiennie do Tamary- Nie sądziłem, że go jeszcze zobaczę. To naprawdę wspaniałe uczucie...
Po środku klatki piersiowej czuł jakby małą ciepłą kulkę skumulowanej radości. Choć minęło już sporo czasu odkąd wrócił wciąż cieszył się jak głupi. Odnalazł przyjaciół, dom... a teraz jeszcze Buster wrócił. Już widział zmiany jakie zaszły w przyjacielu.
Iriendhael, powtórzył w myśli drugie imię Busa i zachichotał w duchu
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Buster Iriendhael
Łowca
Buster Iriendhael


Liczba postów : 52
Registration date : 24/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P|5A|5U|5C|100Ż|39M|0PU|40*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/0Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeNie Lip 26, 2009 8:27 pm

Po chwili za Seidarą stanął wysoki, trochę zbyt szczupły, ale umięśniony (na czymś tego nieuczesanego gościa musiał utrzymać!) chłopak z szerokim wyszczerzem. Ubrany był w dżinsy i białą koszulkę z błękitnym nadrukiem- takim z palemkami, tropikalnymi kwiatkami i deską do surfingu. Był też tam jakiś napis, ale na tyle zawiły, że ciężko było go odczytać.
-Zapewne jestem Wam teraz mniej więcej tak potrzebny do szczęścia jak wrzód na tyłku, ale żeby być kulturalni pozwolicie mi się przysiąść, mam rację?- zapytał, dla bezpieczeństwa chwytając za krzesło stojące przy sąsiednim stoliku.
Powrót do góry Go down
http://blackunia.deviantart.com/
Seidara
Mieszkaniec Miasta
Zmiennokształtny
Seidara


Male Liczba postów : 375
Skąd : Tokio
Registration date : 11/07/2009

Karta Postaci
Ranga Specjalna:
Statystyki: 1P| 11A| 10U| 11C| 100Ż| 91M| 0PU| 180*
PU:
Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Left_bar_bleue0/100Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/100)

Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitimeNie Lip 26, 2009 8:42 pm

- Aj tam, zrzędzisz, Bus. Siadaj i nie krępuj się. Myślę, że Tamara nie ma nic przeciwko temu, prawda?- uśmiechnął się do fioletowookiej- Swoją drogą... gustowna koszula, przyjacielu- dodał z paskudnym uśmiechem. Nie ma to jak przyjacielskie dokuczanie sobie nawzajem- Może zjadłbyś coś jeszcze? Chyba by mi starczyło funduszy aby coś Ci kupić, stary druhu- upił łyk czerwonego wina, które mu jeszcze zostało.
Powrót do góry Go down
http://www.animedot.pq.pl
Sponsored content





Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Restauracja "Pod Chmurką"   Restauracja "Pod Chmurką" - Page 2 I_icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Restauracja "Pod Chmurką"
Powrót do góry 
Strona 2 z 4Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
GENETIC RPG :: Off Topic :: Stary GENETIC-
Skocz do: